de pl uk

Vouchery podarunkowe

Chętnie przygotujemy na życzenie Vouchery jako prezent dla bliskiej osoby na dowolne usługi oferowane przez nasz hotel.
Vouchery podarunkowe np. na weekend “wellness” wystawiane są przez hotel Villa del Mar na konkretną wiążącą datę lub na określony okres w sezonie. Po upływie ważności kupony podarunkowe nie tracą swojej ważności. Pełną ich wartość można rozliczyć rezerwując pokoje w hotelu zgodnie z obowiązującym cennikiem. Jest to znakomity pomysł na prezent świąteczny lub na każdą inną uroczystą okazję.
Każdy z nas zawsze zadaje sobie pytanie, co podarować najbliższej osobie, szczególnie kiedy przychodzi specjalna okazja – święta Bożego Narodzenia, urodziny, jubileusz ślubu, lub bez okazji jako wyraz miłości i wdzięczności. Jaki prezent dać rodzicom, którzy mają już po prostu wszystko? Prezentem, który na pewno nie będzie się poniewierał po kątach domu, jest urlop wellness – krótka podróż urlopowa do przyjemnego hotelu z ofertą wellness, który spełni każde życzenie w odniesieniu do położenia i wyposażenia. Tradycyjnym sezonem dla urlopów typu wellness są okresy poza standardowym sezonem urlopowym, czyli raczej nie w wakacje, ani nie na 6 tygodni przed wakacjami i zaraz po nich, tzn. w czasie od stycznia do kwietnia lub od października do świąt Bożego Narodzenia. Typowy urlop wellness planowany i wykorzystywany jest najczęściej jako urlop dodatkowy służący regeneracji i odpoczynkowi.

Hotel Villa del Mar oferuje różne Vouchery hotelowe, kupony wellness, kupony łączone hotelowe i wellness, kupony restauracyjne, które stanowią znakomite prezenty. Nabywca Voucheru płaci za niego w hotelu z góry i może go sprezentować wybranej osobie na urodziny, jubileusz ślubu, srebrne wesele, złote wesele lub jako prezent pod choinkę. Osoba, która otrzymała kupon, musi uzgodnić telefonicznie lub e-mailowo dokładny termin pobytu.
Nasi goście zawsze są zadziwieni poziomem jakości i profesjonalizmu oferty hotelowej i wellness w hotelu Villa del Mar i zawsze są zadowoleni i wdzięczni darczyńcy z otrzymanego prezentu. Są oni zdania, że po prostu nie mogli dostać lepszego prezentu. Wielu z nich od razu kupuje w naszym hotelu kolejne kupony na prezenty, które może wykorzystać jako prezenty dla swoich bliskich.

Najczęstszymi okazjami dla takich prezentów są:
prezenty na 50 urodziny
prezenty na 60 urodziny
prezenty na 10 rocznicę ślubu
prezenty na 20 rocznicę ślubu

Prezenty na srebrne lub złote wesele, urodziny, imieniny, Walentynki, Boże Narodzenie, Wielkanoc są zawsze znakomitą okazją do okazania swojej miłości i sympatii najbliższym nam osobom. Romantyczne kulisy naszego hotelu bardzo często są wykorzystywane do uroczystości zaręczynowych.
Dla zakochanych oferujemy specjalne weekendy dla zakochanych, weekendy rozkoszy i romantyczne kolacje przy świecach.