de pl uk

Spędzą Państwo urlop w najpiękniejszym hotelu nad morzem Bałtyckim

Villa del Mar – top hotel nad polskim morzem z 4-gwiazdkowymi udogodnieniami zaprasza do spędzenia wymarzonego niezapomnianego wellness urlopu w spokojnym kameralnym hotelu z kilkoma komfortowo urządzonymi suitami.

Urlop nad Bałtykiem, w słonecznym rejonie Niechorza opłaca się o każdej porze roku. Łagodny klimat oraz wspaniała jakość powietrza nad Bałtykiem są źródłem Państwa zdrowia. Najbardziej ulubionym kąpieliskiem w pobliżu granicy niemieckiej jest osada rybacka Niechorze. Oczekuje na Państwa bezgranicznie długa i szeroka, biała jak marzenie piaszczysta plaża.

Bezpośrednio nad tą bajeczną plażą w Niechorzu znajduje się hotel nadbrzeżny Villa del Mar, architektonicznie podziwiana nowa budowla w stylu starej willi z wieżyczkami na rogach budynku. W SPA hotelu  Villa del Mar w Niechorzu oczekuje na Państwa doskonałe wyposażenie. Duże, komfortowe apartamenty (Suity), pokoje dzienne – przeważnie są to pokoje w wieży z przytulnym okrągłym kompletem wypoczynkowym. Każdy apartament(suita) urządzony jest inaczej, wszystko w śródziemnomorskich, ciepłych kolorach. Z większości apartamentów Villa del Mar w Niechorzu widać plażę i Morze Bałtyckie.

Poza tym, w tym nadbałtyckim hotelu nadbrzeżnym w Niechorzu jest do Państwa dyspozycji elegancka restauracja, przytulna kawiarnia oraz słoneczny ogródek piwny z licznymi koszami plażowymi, które zapewniają ochronę przed wiatrem oraz stwarzają przytulne miejsce na pogawędkę. Ponieważ znajduje się tutaj tylko 14 suit, w hotelu panuje rodzinna atmosfera, nie ma tłoku, wszystko odbywa się spokojnie. Dużą wagę przykładamy również do naszego hotelowego SPA: basem z podgrzewaną do 30°C wodą o wymiarach 10 x 4,5 m jest wspaniałym miejscem do relaksu. Bardzo często z racji, że jesteśmy małym kameralnym obiektem mogą Państwo kąpać się sami na basenie co stwarza jeszcze większy komfort. Obok znajduje się również jacuzzi o temperaturze 35°C, dodatkowo można załączyć dysze podwodnego masażu. Sauna fińska oferuje miejsce także dla małych grup, obok znajduje sie również strefa spokoju z leżankami relaksacyjnymi. Dla szukających ukojenia i relaksu Villa del Mar oddała do dyspozycji dwa gabinety Spa. Oferowane zabiegi takie jak kąpiele, masaże, wygładzające peelingi, relaksujące i odmładzające okłady, dopieszczają ciało, koją zmysły i odmładzają duszę. Dzięki nim każda sesja sprawia, że czujemy się jak nowo narodzeni i pozwalają nam przeżyć prawdziwy relaks.

Dla osób szukających romantycznego wellness urlopu jesteśmy również idealnym miejscem. Z chęcią przygotujemy Państwu romantyczna kolację przy balsku świec czy wspaniałą kąpiel w stylu egipskiej królowej Kleopatry, podczas której doznają Państwo wielu romantycznych uniesień.

Goście z zacięciem sportowym znajdą w hotelu w Niechorzu siłownię z różnymi urządzeniami do trenowania wytrzymałości i siły.

Najważniejszą jednak zaletą urlopu nad Bałtykiem w Niechorzu jest położenie hotelu bezpośrednio przy samej plaży. Mają Państwo tylko parę kroków do wód Bałtyku. Mogą Państwo wraz ze swoim psem wskoczyć w fale lub delektować się słońcem na plaży. Kelnerzy chętnie przyniosą kilka drinków do Państwa leżaka. Prysznic, toaleta i Państwa mieszkanie oddalone są tylko o kilka kroków i mają Państwo do dyspozycji wszelkie wygody.

Dzieci w hotelu SPA w Niechorzu mają do dyspozycji plac zabaw z huśtawką, ślizgawką, ścianą do wspinaczki oraz wieżą na zewnątrz obok ogródka piwnego.

Spędźcie Państwo w Niechorzu urlop nad Bałtykiem, który pozostanie Państwu i Państwa rodzinie głęboko w pamięci.

Hotel Villa del Mar w Niechorzu odznaczony został w 2009 roku wyróżnieniem „Perła Bałtyku” jako najlepszy i najładniejszy obiekt turystyczny w 7 kąpieliskach  regionu urlopowego Rewal/Niechorze.

Sylwia_Mazur_Preisverleihung2009