de pl uk

Gastronomia w hotelu Villa del Mar

Hotel nasz oferuje gościom restaurację z około 60 miejscami i przyjemną atmosferą oraz miłą kawiarnię z przestronnym tarasem, gdzie można napić się kawy lub wypić piwo w ogródku piwnym. Obok tarasu kawiarnianego urządziliśmy plac zabaw, na którym dzieci mogą się wyszaleć na ślizgawkach, huśtawkach i w piaskownicy jednocześnie nie burząc spokoju innych gości hotelowych. Karta Menu 2023

Taras hotelowy od rana do południa znajduje się w bezpośrednim słońcu. Już podczas śniadania, które można zjeść spokojnie na słonecznym tarasie, przy filiżance kawy, porcji lodów czy drobnej przekąsce w południe możesz cieszyć się świeżym i zdrowym bałtyckim powietrzem. Na tarasie wystawiliśmy przytulne kosze plażowe, zapewniające ochronę przed porywami wiatru od strony morza.

Od popołudnia słońce przechodzi nad drugi taras hotelowy znajdujący się od strony morza, co również zachęca do wypoczynku na tarasie. Goście hotelowi spożywać mogą posiłki w restauracji hotelowej lub na tarasie wybierając z bogatej karty menu lub zamawiając trzydaniowe menu dnia, które jest codziennie inne. Do posiłków oferujemy naszym gościom bogatą paletę win najwyższej jakości. Goście, którzy zdecydowali się na niepełne wyżywienie hotelowe zamawiają napoje do posiłków za dodatkową opłatą.

Oferujemy również duży wybór znakomitych lodów i bogatą kartę deserów lodowych.
Przekąski, drobne potrawy, napoje, specjalności kawowe oferowane są również w wersji na wynos – “to go”.
Oferta nasza obejmuje również smakowite znane na całym świecie koktajle, również bezalkoholowe oraz świeżo wyciskane soki owocowe.
Nasza znakomita polsko-śródziemnomorska kuchnia bazuje na najświeższych produktach regionalnych. Wszystkie potrawy przygotowywane są na świeżo i w sposób, który nie pozbawia ich witamin.